Silindir Hidrostatik Basınç Test Cihazı

Silindir hidrostatik basınç testi makinesi Suncenter silindir hidrostatik test makinesi, en kesintisiz çelik silindir için uygundur: azot silindiri, argon helyum silindiri, oksijen silindiri, hidrojen silindiri, karbon dioksit silindiri, LPG / LNG / CNG sarma şişesi, sıvılaştırılmış ...

Ürün ayrıntıları

Silindir hidrostatik basınç testi makinesi


图片4_副本

Suncenter silindir hidrostatik test makinesi de dahil olmak üzere en kesintisiz çelik silindir için uygundur: azot silindiri, argon helyum silindiri, oksijen silindiri, hidrojen silindiri, karbon dioksit silindiri, LPG / LNG / CNG sarma şişesi, sıvılaştırılmış gaz silindiri vb. Test raporunu doğrudan yazdırmak için HP yazıcısına sahip, bilgisayar tarafından kontrol edilen, oksijen şişeleri ve diğer tüpler için çift su ceketi, tüpler hidrostatik test değerlendirmesinin test istasyonu silindir ceketi yönteminde yaygın olarak kullanılır.

Makine esas olarak silindir basınç testi ve gaz silindiri hacmindeki kalıntı deformasyon oranının elde edilmesi için kullanılır.

Çalışma prensibi: silindiri bir su ceketi içine yerleştirin ve silindiri yüksek basınçlı pompa ile güçlendirin. Otomatik olarak ayarlanan basınçta duracak ve silindir üzerinde basınç testi yapacaktır. Aynı zamanda, silindir hacmi test basıncı altında genişler ve su ceketinden bir miktar suyu ölçme kabına sıkar ve test silindiri hacmi deformasyonu olur. Su PC'ye su toplama sistemi ile aktarılır, elastik deformasyon silindir basıncının boşaltılmasından sonra kaybolur, daha sonra su ölçüm kabından su ceketine geri akar. Bununla birlikte, ölçüm kabındaki kalan su, silindiri güçlendirmeden önce hala daha fazladır. Ekstra su hacmi, test gazı silindir hacmindeki kalıntı deformasyondur. Gaz silindiri hacmindeki kalıntı deformasyon oranı, test gazı hacmindeki kalıntı deformasyon ve tüm deformasyon oranıdır.


Silindir hidrostatik basınç test cihazı ihtiyacınızı karşılarsa, ekipmanı fabrikamızla satın almaya hoş geldiniz. Profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden biri olarak bilinen, sizin için en iyi kalitede ekipman üretmek için üretken bir fabrika ile donatılmıştır.
Sorgulama