Silindir Hidro Test Makinesi

Su ceketi ile gaz tüpü harici ölçüm makinesi

Ürün ayrıntıları

Silindir hidrostatik basınç test makinesi

Silindir Hidro Test Makinesi - Bilgisayar kontrol modeli

Su ceketi ile gaz tüpü harici ölçüm makinesi

image001 (001)

image003 (001)

image005 (001)

Suncenter silindir hidrostatik test makinesi (Gaz tüpü harici ölçüm makinesi) aşağıdakiler de dahil olmak üzere en dikişsiz çelik silindir için uygundur: azot silindiri, argon helyum silindirleri, oksijen silindirleri, hidrojen silindirleri, karbon dioksit silindirleri, LPG / LNG / CNG sargı şişesi, sıvılaştırılmış gaz silindir vb .. ekipman bilgisayar tarafından kontrol edilir, doğrudan test raporu yazdırmak için HP yazıcı ile donatılmış, oksijen şişeleri ve diğer silindirler için çift su ceket, silindirler hidrostatik test değerlendirme test istasyonu silindir ceket yöntemi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Makine ağırlıklı olarak silindir basınç testi ve gaz silindir hacmi artık deformasyon oranının elde edilmesi için kullanılır.

Çalışma prensibi: Silindiri su ceketi içine koyun ve yüksek basınç pompası ile silindiri yükseltin. Otomatik olarak ayarlanan basınçta kalır ve silindir üzerinde basınç testi yapar. Aynı zamanda, silindir hacmi test basıncı altında genişler ve su ceketinden ölçüm kabına biraz su sıkar ve test silindiri hacim deformasyonudur. Su, su toplama sistemi ile PC'ye aktarılır, silindirdeki basınç tahliyesinden sonra elastik deformasyon kaybolur, daha sonra su ölçüm kabından su ceketine geri akar. Bununla birlikte, ölçüm kabındaki kalan su, silindiri yükseltmeden önce hala daha fazladır. Ekstra su hacmi test gazı silindiri hacmi artık deformasyonudur. Gaz tüpü hacmi artık deformasyon oranı test gaz tüpü hacmi artık deformasyon ve tüm deformasyon oranıdır.


image007 (001)image009 (001)image011 (001)image013 (001)
Hot Tags: silindir hidro test makinesi, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
Sorgulama

You Might Also Like