Petrol Sahası İçin Kimyasal Enjeksiyon Pompası

Ürün ayrıntıları

 

Petrol sahası için kimyasal enjeksiyon pompası


Suncenter Oilfield kimyasal reaktif enjeksiyon sistemi

Pnömatik kimyasal reaktif enjeksiyon sistemi
Ürün tanıtımı:

Kimyasal reaktif enjeksiyon sistemi dünya petrol üretimi ve işleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kimyasalları petrol kuyularına, gaz kuyularına ve boru hatlarına doldurmak için Hava / gazla çalışan sistemin kullanılması, yağın (gaz) kuyularının normal çalışmasını geri kazanır, ayrıca hammaddelerin yüksek basınçlı reaksiyon kazanlarına kantitatif olarak verilmesi için de kullanılabilir.

Kimyasal enjeksiyon sisteminin etkisi, sıvı bir kimyasal maddeyi sıvıya yüksek basınçta veya düşük basınçta geri vermek veya enjekte etmek için bir kimyasal enjeksiyon sistemi kullanmaktır. Genellikle metanol, koruyucular, deoksidizer, sondaj sıvısı katkı maddesi (kostik soda ve sıvı polimer) ve köpük önleyici madde kullanarak kimyasal maddelerin sıvı enjeksiyonunu geri vermek için. Kimyasal enjeksiyon sistemi nispeten basit bir sistemdir, emme ucu pnömatik pistonlu pompa kullanıyor, pompa ve kimyasal maddeler kaba bağlı. Ve boşaltma ucu doğrudan boru hattına bağlanır.

Uygulama alanı:

1 petrol kuyusu

2 gaz kuyusu

3 reaksiyon su ısıtıcısıEkipman özellikleri:

1. yüksek kaliteli pnömatik kimyasal reaktif enjeksiyon pompası ile donatılmış, kolayca herhangi bir ayarlanabilir, kontrol edilebilir çıkış basıncı ve akış elde edebilirsiniz;

2. temas sıvı bölüm paslanmaz çelik, çeşitli kimyasal reaktifler için uygun, güçlü korozyon direnci; (ayrıca gaz sistemini kullanabilir)

3.It, basınç başlangıç fonksiyonu ile sistem çeşitli kuyucuk basınç düzeyinde kullanılabilir;

4. kimyasal reaktif enjeksiyon sistemi çıkış basıncı yüksek, 6.0-640 MPa keyfi, sistem ayarlı basınç altında çalışmayı durdurmak zorunda;

5. gelişmiş teknoloji, makul yapı tasarımı. Küçük boyutlu, hafif, güzel görünüm özellikleri;

6. hava / gaz ile tahrik, elektrik kullanmaya gerek yok, hiçbir kıvılcım oluşmaz, güvenli patlamaya dayanıklı olacak;

Petrol sahası için kimyasal enjeksiyon pompası ihtiyaçlarınızı karşılarsa, ekipmanı fabrikamızla satın almaya hoş geldiniz. Profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden biri olarak bilinen, sizin için en iyi kalitede ekipman üretmek için üretken bir fabrika ile donatılmıştır.
Sorgulama