Soğutucu akışkan Booster pompa

Güç kaynağı olarak basınçlı hava, hava tahrikli soğutucu pompa basınç kaynağı ve soğutucu çalışma aracı olarak karşılık gelen yüksek basınç değeri hava sürücü basınç düzenleyen aracılığıyla almak için kullandığı böyle bir aygıttır.

Ürün ayrıntıları

Soğutucu akışkan booster pompa

图片31.jpg

图片36.jpg


1. ürün özellikleri

Kabakla #39; s hava sürücü basınç düzenleyen ile ilgili yüksek basınç değeri elde etmek için güç kaynağı, hava soğutucu pompa basınç kaynağı ve soğutucu çalışma aracı olarak tahrikli olarak basınçlı hava kullanır böyle bir cihaz; ve çıkış basıncı hava sürücü basıncına oranı 6: 1'dir. Ne zaman hava sürücü basıncı ve çıkış basıncı ulaşmak denge, soğutucu pompa basınçlandırma durur ve çıkış basıncı-ecek var olmak hazır ayar basınçta kararlı gibi özelliklere sahiptir, bu nedenle: patlama koruyucu, çıkış basıncı ayarlanabilir, küçük birim, hafif, kullanımı, güvenilir performans, geniş uygulama alanı vb kolay.

Serin işlemi — sıvı aktarma sırasında üretilen hiçbir ısı. Küçük buharı transferi sırasında ısınma. Soğutucu motor Isıtma.

Emanet — Pnömatik tahrikli. Hava hortumu gibi bir hava aracı üzerinden çalışır. Elektrik tehlikesi yok.


2. uygulama:

1. pompa R22, R134a, R407C, vb R410A soğutucu aktarmak için uygundur.

2. pompa de kullanılabilir kurtarma ve yeni türü çevre dostu soğutucu perfüzyon için sıvılaştırılmış gaz (CO2, SF6, Freon vb).

3. pompa yapılandırma:

Soğutucu akışkan pompa ağırlıklı olarak hava sürücü odası, oda bastırmayın oluşur, otomatik geri Vana, giriş kontrol vanası, çıkış kontrol vanası, ithal kitleri, hava sürücü piston, piston vb basınçlandırma mühür.


Suncenter dikey geçiş sınavı - SLM06 serisi pnömatik (hava tahrikli) soğutucu pompa sistemi

图片34.jpg


DGS - SLM06 güçlendirici sistem = booster pompa + Subaplar, ölçüm cihazları ve parçaları takip

Soğutucu booster pompa hitap ihtiyaçlarınız Hoşgeldiniz bizim Fabrikası ile ekipman satın almak için. Profesyonel üreticileri ve tedarikçileri olarak iyi bilinen, biz üretken bir fabrika ile en iyi kalite ekipman üretmek için donanımlı.

Hot Tags: Soğutucu akışkan booster pompa, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
Sorgulama

You Might Also Like