FM200 yangın söndürücü dolum makinası

FM-200 (HFC-227ea) / NOVEC otomatik dolum makinası Çözüm A: Dolum makinesi + Vakum pompası + tartım sistemi Çözüm A, çözüm B'ye (manuel kontrol) dayalı sensörler, elektromanyetik valf, vakum pompası ve elektronik teraziyi ekledi, otomatik kontrol modeli

Ürün ayrıntıları

FM200 yangın söndürücü dolum makinası

FM-200 (HFC-227ea) / NOVEC otomatik dolum makinası

Çözüm A: Dolum makinesi + Vakum pompası + tartı sistemi

Çözüm A, sensörleri, elektromanyetik valfi, vakum pompasını ve çözelti B'ye (manuel kontrol) dayalı elektronik teraziyi ekledi, otomatik kontrol modudur


FM200 dolum makinası çalışma videosu, izlemek için tıklayın


IMG_20160311_133620.jpg
1. Makine Bileşimi

DGS-FM-5A modeli FM200 hava tahrikli gaz dolum pompası, hassas basınç göstergesi, basınç düşürme valfi, yüksek basınçlı elektromanyetik valf, elektrikli kontrol parçası ve elektronik ölçek, vakum pompası vb.


2. Makine özellikleri

Güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanan DGS-FM-5A dolum makinesi, Suncenter hava tahrikli gaz güçlendirici ve dolum pompası aracılığıyla, FM200 / NOVEC dolum ve taşıma sürüşü, iletim ağırlığı belirli bir değere ulaştığında, sensör sinyali aktarılır gaz elektromanyetik valf, tahrik edilen hava otomatik olarak duracak ve pompa çalışmayı durduracaktır.

Sonra azot gazı kaynağını bağlayın, yüksek basınçlı azot gazı valfini açın ve azot enjeksiyonunu başlatın; hassas basınç göstergesi gerekli azot basıncını gösterdiğinde azot valfini kapatın; doldurma bitti; Küçük hacimli, hafif, basit kullanım, güvenilir performans özelliklerine sahiptir. Yangın söndürme endüstrisinde FM-200 / NOVEC'in doldurulması için özellikle uygundur.


3. Ana parametreler:

Sürüş kaynağı: basınçlı hava (hava kompresörü ile, 3-8 bar hava basıncına ihtiyaç duyar)

Orta: FM200 / NOVEC / Azot

Takviye oranı: 5: 1

Çıkış basıncı: 4.2 Mpa / 5.3Mpa

Tahrikli hava giriş portu: hızlı giriş yüzde 12

Azot / FM200 giriş portu: ZG3 / 8 iç dişli

Yüksek basınçlı gaz çıkış portu: ZG3 / 8 iç dişli


4. Çalışma Prosedürü

1. FR.L Kombinasyonuna, 10 # veya 20 # mekanik yağ ile Güney, antifriz mekanik yağı veya düşük kondens hidrolik yağı ile kuzey kış yağlama yağı ekleyin.

2, basınçlı hava kaynağına bağlı sürüş hava küresel vanasını kapatın ve sürüş hava basıncını en fazla 0.8MPa (8 bar) izin verin.

3, iyi boş silindir yerleştirin, FM200 / NOVEC anahtarını kapatın, yüksek basınçlı azot anahtarını kapatın, vakum pompası anahtarını açın, vakum pompasını vakum için başlatın.

4, Vakum pompalama tamamlandığında, vakum pompası basınç anahtarını kapatın, boşaltma vanasını kapatın, yüksek basınçlı iğne vanasını ve düşük basınçlı hava tahrikli kaynak küresel vanasını açın, dolum pompası elektronik ölçeğin ağırlığının değişimini gözlemleyerek başlar; (ayarlanan ağırlığa ulaşıldığında, pompa otomatik olarak çalışmayı durduracaktır), ardından FM200 / NOVEC anahtarını kapatın.

5, FM200 / NOVEC dolumunun tamamlanmasından sonra, azot valfini açın, azot ekleyerek istenen basınca (hassas basınç göstergesinden sonra basınç düşürme valfi) basınç düşürücü valf aracılığıyla basınç göstergesi (basınç standart tablosu) öncesi valfi gözlemleyin. doldurma şişesi;

6, operasyonun tamamlanmasından sonra, yüksek basınçlı vana, manuel küresel vana ve azot vanasını kapatın;


Not: 150 litrelik şişenin vakumu yaklaşık 5 dakika sürer,

dolum süresi dakikada yaklaşık 6-8 kg


yangın söndürücü dolumu

yangın söndürücü dolum makinası

yangın söndürücü dolum istasyonu

yangın söndürücü dolum makinası

yangın söndürücü dolum ekipmanları

CO2 dolum makinası

FM200 dolum makinası

CO2 Yangın Söndürücü dolum makinası

FM200 Yangın Söndürücü dolum makinası


DGS-16 A model CO2 yangın söndürücü dolum makinası

DGS-16A modeli manuel kontrol modeline dayalı sensörleri, elektromanyetik valfi ve elektronik ölçeği ekledi, otomatik kontrol modudur, silindir ayarlanan ağırlığa ulaştığında Makine otomatik olarak duracaktır

image001 (001)

Ana parametreler:

Sürüş kaynağı: basınçlı hava (hava kompresörü ile, 3-8 bar hava basıncına ihtiyaç duyar)

Orta: CO2

Maksimum çıkış basıncı: 12.8Mpa

Tahrikli hava giriş portu: hızlı giriş yüzde 12

Sıvı CO2 giriş portu: ZG3 / 8 iç dişli

Yüksek basınçlı gaz çıkış portu: ZG3 / 8 iç dişli

CO2 / FM200 Yangın Söndürücü dolum makinası çalışma resmi

image005 (001)


image007 (001)


Hot Tags: FM200 Dolum Makinesi , yangın söndürücü fm200 Dolum Makinesi
Sorgulama

You Might Also Like