FM200 Dolum Makinesi / ekipmanı

Çözelti A: Dolum makinesi + Vakum pompası + tartım sistemi Çözüm A, çözümleri B'ye (elle kontrol) dayalı sensörler, elektromanyetik valf, vakum pompası ve elektronik teraziyi ekledi, otomatiktir Kontrol modu 1. Makine Kompozisyonu ...

Ürün ayrıntıları

FM200 Dolum Makinesi / ekipmanı

FM-200 (HFC-227ea) / NOVEC otomatik dolum makinesi

Çözüm A: Dolum makinesi + Vakum pompası + tartım sistemi

Çözüm A, çözüm B'ye (manuel kontrol) dayanan sensörler, elektromanyetik valf, vakum pompası ve elektronik ölçek eklendi, otomatik kontrol modu


1.jpg1. Makine Kompozisyonu

Hava tahrikli gaz doldurma pompası, hassas basınç göstergesi, basınç düşürücü valf, yüksek basınçlı elektromanyetik valf, elektrik kontrol parçası ve elektronik ölçekli, vakum pompası, vb dahil DGS-FM-5A dolum makinesi)


2. Makine özellikleri

Basınçlı havayı güç kaynağı olarak kullanan DGS-FM-5A dolum makinesi, Şanzıman ağırlığı belirli bir değere ulaştığında FM200 / NOVEC dolum ve taşıma sürüşü yapan Suncenter hava tahrikli gaz yükseltici ve doldurma pompası vasıtasıyla sensör sinyali, Gaz elektromanyetik valfi, tahrik edilen hava otomatik olarak durur ve pompa çalışmayı durdurur.

Ardından azot gazı kaynağını bağlayın, yüksek basınçlı azot gazı valfını açın ve azot enjeksiyonunu başlatın; Hassas basınç göstergesi gerekli nitrojen basıncını gösterdiğinde azot valfini kapatın; Dolum bitmiş; Küçük hacimli, hafif, basit kullanım, güvenilir performans özelliklerine sahiptir. Yangın söndürme endüstrisinde FM-200 / NOVEC dolumunda özellikle uygundur.


3. Ana parametreler:

Sürüş kaynağı: basınçlı hava (hava kompresörü ile 3-8 bar hava basıncına ihtiyaç duyar)

Orta: FM200 / NOVEC / Azot

Boost oranı: 5: 1

Çıkış basıncı: 0-4.2 MPa

Gaz kaynağı konnektörü: hızlı bağlantı parçası yüzde 12

Çıkış arabirimi: ZG1 / 4 iç diş


4. Çalışma Usulü

1. 10 # veya 20 # mekanik yağ ile Güney, FR.L Kombinasyonuna yağlama yağı ekleyin, kuzey kışını antifriz mekanik ya da düşük kondens hidrolik yağ ile yağlayın.

2, Sıkıştırılmış hava kaynağına bağlı sürüş hava topu valfını kapatın ve hava basıncının 0.8MPa'dan (8 bar) fazla olmasına izin vermeyin.

3, İyi boş silindiri yerleştirin, FM200 / NOVEC anahtarını kapatın, yüksek basınç azot anahtarını kapatın, vakum pompası anahtarını açın, vakum pompasını vakumda çalıştırın.

4, vakum pompalama tamamlandığında, vakum pompası basınç anahtarı kapatın, boşaltma valfı kapatın, yüksek basınç iğne valfi ve düşük basınçlı hava tahrikli kaynak küresel vana açın, doldurma pompası başlar, elektronik ölçeğin ağırlığının değişim gözlemlemek; (Ayarlanmış ağırlığa ulaşıldığında, pompa otomatik olarak çalışmayı durduracaktır), daha sonra FM200 / NOVEC anahtarını kapatın.

5, FM200 / NOVEC dolumunun tamamlanmasından sonra azot valfini açın, basınç ölçerden (basınç standart tablosu) önce valfi izleyin, az miktarda ilave ederek basınç düşürme valfı aracılığıyla istenen basınca (basınçlı basınç göstergeden sonra basınç düşürme valfi) Dolum şişesi;

6, İşlemin tamamlanmasından sonra, yüksek basınç valfi, manuel küresel vana ve azot valfini kapatın;


Not: 150 litrelik şişenin vakumu yaklaşık 5 dakika alır,

Dolum süresi yaklaşık 6-8 kg / dakika

Fm200 otomatik dolum makinesi gereksiniminizi karşılarsa, fabrikamızda ekipman satın almaya hoş geldiniz. Profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden biri olarak iyi bilinen, sizin için en iyi kalitede ekipman üretmek için üretken bir fabrika ile donatılmıştır.


FM200 Dolum Makinesi / ekipmanı gereksiniminizi karşılarsa, ekipmanı fabrikamızda satın almaya hoş geldiniz. Profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden biri olarak iyi bilinen, sizin için en iyi kalitede ekipman üretmek için üretken bir fabrika ile donatılmıştır.
Sorgulama