FM200 Otomatik Dolum Makinası

Sensörler, elektromanyetik valf, vakum pompası ve çözüm B (manuel kontrol) tabanlı elektronik ölçek çözüm A eklendi, bu otomatik kontrol modu, Philips

Ürün ayrıntıları

FM-200(HFC-227ea) / NOVEC otomatik doldurma makinesi

Çözüm A: makine + vakum pompası + sistem ağırlığında doldurma

Sensörler, elektromanyetik valf, vakum pompası ve çözüm B (manuel kontrol) tabanlı elektronik ölçek çözüm A eklendi, bu otomatik kontrol modu, Philips

图片49.jpg


1. makine kompozisyon

DGS-FM-5A Dolum Makinası hava uygulamalı gaz dolum pompa, hassas basınç göstergesi, basınç azaltan valf, yüksek basınç elektromanyetik valf, elektrik kontrol bölümü ve elektronik ölçek, vakum pompası, vb dahil olmak üzere.)


2. makine özellikleri

Güç kaynağı olarak, üzerinden Suncenter hava tahrikli gaz güçlendirici ve dolum pompa, basınçlı hava kullanarak dikey geçiş sınavı-FM-5A Dolum Makinası FM200/Dolum ve taşıma, iletim ağırlık belirli bir değere ulaştığında, sensör sinyal gaz elektromanyetik valf aktarılır, tahrikli hava automaticlly durur ve pompa bozulacak NOVEC sürüş.

Azot gaz kaynağına bağlanma yüksek basınçlı azot gaz vanası açılır ve nitrojen enjeksiyon başlar; zaman hassas basınç göstergesi gerekli azot basıncı gösterir o zaman azot vanayı kapat; bitmiş doldurma; Küçük hacimli, hafif, kolay kullanım, güvenilir performans özelliklerine sahiptir. FM-200/NOVEC doldurarak itfaiye sanayi için özellikle uygundur.


3. ana Parametreler:

Sürüş kaynak: Basınçlı hava (tarafından hava kompresörü, gerek 3-8 bar hava basıncı)

Orta: FM200 / NOVEC/azot

Destek oranı: 5:1

Çıkış basıncı: 0-4,2 Mpa

Kaynak bağlayıcısını gaz: yüzde 12 hızlı Ekle

Çıkış arayüzü: ZG1/4 iç iş parçacığı


4. çalışma prosedürü

1. FR. için yağlama yağı ekleyin L kombinasyonu, Güney 10# veya 20# mekanik yağ, antifriz mekanik yağ veya düşük yoğuşma hidrolik yağ ile Kuzey kış ile.

2, basınçlı hava kaynağına bağlı sürüş hava Küresel Vana kapatır ve sürüş hava basıncı değil daha--dan 0.8MPa (8 bar) bildirir.

3, yer iyi boş silindir FM200/NOVEC anahtarını kapatın, yüksek basınçlı azot anahtarını kapatın, vakum pompası anahtarı açın, vakum pompası vakum için başlatın.

Vakum pompa tamamlandığında, 4, vakum pompa basınç düğmesini kapatın, boşaltma vanayı kapat, yüksek basınç iğneli Vana ve alçak basınçlı hava tahrikli kaynak Küresel Vana, benzin pompası başlar, elektronik ölçek ağırlığını değiştirmek gözlemleyerek açın; (set ağırlığı ulaşıldığında, pompa otomatik olarak çalışmayı durdurur), FM200/NOVEC Yurdu'ndanormal kapatın.

5, FM200/NOVEC açık azot Vana, doldurma, tamamlanması gözlemledikten sonra Vana basınç göstergesi (basınç standart tablo), önce istenen basınç (basınç vanası sonra hassas basınç ekranı) dolum biberondan azot ekleyerek kısma vanası baskı yoluyla;

6, operasyonun tamamlanmasından sonra yüksek basınç valfi, el ile Küresel Vana ve azot Vana kapatır;


Not: Vakum 150 litre şişe için yaklaşık 5 dakika sürer,

zaman doldurma olduğunu yaklaşık 6-8 kg / dakika

Fm200 otomatik Dolum Makinası hitap ihtiyaçlarınız Hoşgeldiniz bizim Fabrikası ile ekipman satın almak için. Profesyonel üreticileri ve tedarikçileri olarak iyi bilinen, biz üretken bir fabrika ile en iyi kalite ekipman üretmek için donanımlı.

Hot Tags: FM200 otomatik doldurma makinesi, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
Sorgulama

You Might Also Like