FM-200 makine manuel kontrol doldurma

Güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanarak dikey geçiş sınavı-FMDGA5-B Dolum Makinası.

Ürün ayrıntıları

FM-200 makine manuel kontrol doldurma


FM-200(HFC-227ea) / NOVEC manuel kontrol dolum makinesi - çözüm B

图片50.jpg


1. makine prensip

DGS-FMDGA5-B Dolum Makinası, basınçlı hava güç kaynağı olarak kullanma

Suncenter ile tahrik gaz güçlendirici dolgu pompa hava, FM200/Dolum ve taşıma, iletim ağırlık/baskısı (FM200) belirli bir değere ulaştığında NOVEC sürüş, gaz booster pompa sürüş hava durmak çalışma.

Azot gaz kaynağına bağlanma yüksek basınçlı azot gaz vanası açılır ve nitrojen enjeksiyon başlar; zaman hassas basınç göstergesi gerekli azot basıncı gösterir o zaman azot vanayı kapat; bitmiş doldurma; Küçük hacimli, hafif, kolay kullanım, güvenilir performans özelliklerine sahiptir. FM-200/NOVEC doldurarak itfaiye sanayi için özellikle uygundur.


2. ana Parametreler:

Tahrik kaynak: Basınçlı hava (tarafından hava kompresörü, gerek 3-8 bar hava basıncı)

Orta: FM200 / NOVEC/azot

Destek oranı: 5:1

Çıkış basıncı: 0-4,2 Mpa

Kaynak bağlayıcısını gaz: yüzde 12 hızlı Ekle

Çıkış arayüzü: ZG1/4 iç iş parçacığı


4. çalışma prosedürü

1. yağlama yağı FR. için ekleyin. L kombinasyonu, Güney 10# veya 20# mekanik yağ, antifriz mekanik yağ veya düşük yoğuşma hidrolik yağ ile Kuzey kış ile.

2, basınçlı hava kaynağına bağlı tahrikli hava Küresel Vana kapatır ve tahrik hava basıncı değil daha--dan 0.8MPa (8 bar) bildirir.

3, yer iyi boş silindir, FM200/NOVEC anahtarı kapat, yüksek basınçlı azot anahtarı kapat.

4, Boşaltma Vana kapatma yüksek basınç iğneli Vana açık ve düşük basınç hava kaynağı küresel vana, benzin pompası başlar, set ağırlığı ulaşıldığında, ağırlığını elektronik ölçekte değişiklik gözlemleyerek tahrikli el ile sürüş ar Küresel Vana açmak ve pompa çalışmamaya sonra HFC-227ea/FM200/NOVEC anahtarını kapatın

5, doldurma, açık azot vanası, tamamlayan FM200 basınç göstergesi (basınç standart tablo), önce vana kısma vanası istenilen basınç (hassas basınç görüntüledikten sonra kısma vanası baskı) dolum silindir azot ekleyerek basınç yoluyla gözlemlemek

6, operasyonun tamamlanmasından sonra yüksek basınç vanaları, el ile Küresel Vana ve azot Vana kapatır;

Fm-200 makine manuel kontrol doldurma hitap ihtiyaçlarınız Hoşgeldiniz bizim Fabrikası ile ekipman satın almak için. Profesyonel üreticileri ve tedarikçileri olarak iyi bilinen, biz üretken bir fabrika ile en iyi kalite ekipman üretmek için donanımlı.

Hot Tags: FM-200 dolum makinesi-manuel kontrol, üreticiler, tedarikçiler, fabrika
Sorgulama

You Might Also Like